fbpx
image-text

Telefon Numarası

0538 618 19 93
0533 390 92 79

Adres

Sanayi Sitesi 8. Sk. No:3 Merkez/Elazığ

Konum

Hemen konuma ulaşmak için buraya tıklayınız.

E-Posta

info@dynobil.com

01.

Hemen Randevu Alın

Bizi arayarak veya online randevu formunu doldurarak hemen randevu alabilirsiniz.

02.

Bizi Arayın

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

Elazığ Merkez Oto Ekspertiz

İkinci el otomobil almak istiyorsunuz fakat kafanızı kurcalayan sorular mı var? Kafanızdaki soruları cevaplayacak  kaliteyi, güveni ve müşteri memnuniyetini vizyon edinmiş Elazığ Merkez Oto Ekspertiz sizin için doğru adres! İşin ehli ekibimizle beraber ikinci el aracınızın gerçek değerini sunuyor, kafanızdaki soru işaretlerine bir son veriyoruz. Misyonumuz her zaman müşteri memnuniyetidir, üstelik online olarak veya telefon numaramız ile bayimizden randevu alarak oto ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Güvenilir Hizmet İle Kalitenin Adresi

İkinci el araçlarda güvenilirliği sağlamak amacıyla ‘’memurdan ikinci el – Bayandan ikinci el – Garaj aracı ’’ gibi ilanlara rastlıyoruz bu durum alıcıların gözünü boyamakta ve aracın gerçek değerinin üzerinde bir fiyatta satılmasına sebep olmaktadır. Sizi bu durumdan Elazığ Merkez Oto Ekspertiz bayisi olarak kurtarıyoruz. İkinci el aracınızın gerçek değerini sunarken kullandığımız yerli test cihazlarımız;

  • 4 çeker ve çift çeker araçlar için test cihazı
  • Fren test cihazı
  • Süspansiyon test cihazı
  • Yanal kayma test cihazı

Alanında uzman ekibimizle aracınızın gerçek değerini size raporlarla sunuyoruz. Ekspertiz işinin ehli olan Dynobil, Türkiye’de 70 ilde 135 bayiyle hizmet vermekte. Eğer sizlerde paranızı riske atmadan şeffaf bir oto ekspertiz hizmeti almak istiyorsanız hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Dynobil Elazığ Merkez

SANAYİ SİTESİ 8. SOKAK No:3 ELAZIĞ – MERKEZ

0538 618 19 93

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!