fbpx
image-text
Dynobil

Dynobil Güvenilir Oto Ekspertiz Sistemleri

Dynobil dünya standartlarında kendi ürettiği son nesil oto ekspertiz cihazlarını kullanan, sıfır ve ikinci el araçların kaza ve arıza durumlarını tespit edip yorumlayan, araçların muayene öncesi fren kontrollerini yapan, uzman kadrosu ve tam donanımlı cihazlarıyla araçların sorun ve arızalarını tespit eden, Türkiye’nin ilk kurumsal oto ekspertiz kuruluşudur.

Misyonumuz

Bayilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, araç almak isteyen tüm müşterilerimize alacakları otomobil hakkında doğru ve eksiksiz bilgi vermek, oto ekspertiz cihazlarımızın sağlam, yenilikçi ve tasarımlarıyla dünyaya ilham vermek.

Vizyonumuz

Yenilikçi, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla dünyada lider oto ekspertiz firması olmak.

Kalite Politikamız

Ülkede müşterilerinin beklentilerini ve sorunlarını karşılayan güvenilir ve tarafsız oto ekspertiz kuruluşu olmak

Dynobil

1980'den günümüze

1980

Kuruluş

1980 yılında otomotiv sektörüne katılmamızla başlayan araç alım, satım, bakım ve kontrol işlerimiz bizi otomotiv sektöründe bilgi sahibi yapmıştır.

2005

Oto Ekspertiz

Türkiye’de öncü firma olarak oto ekspertiz faaliyetlerine başlanıp bu konuda hizmet verilmesi.

2006

Ekspertiz Cihazları Üretim

Türkiye’de yerli üretim oto ekspertiz hizmetinin eksik olmasının farkındalığıyla başlayan oto ekspertiz cihazları Dynobil markasıyla üretime başladı.

2014

Kurumsal Kimlik

Sektöre yön veren, güvenilir ve tarafsızlık ilkeleriyle tanınan Dynobil; Güvenilir Ekspertiz Noktaları sloganıyla kurumsal kimliğini ülkeye katmıştır.

2019

Sektör Lideri

Bugün Dynobil 90+ Bayi ve 250’den fazla kurulumunu gerçekleştirdiği, üretimini yaptığı oto ekspertiz merkezleriyle ve imza attığı bir çok kurumsal firmalarla sektörün lider firması ve markasıdır.

0 +
Dynobil Güvenilir Oto Ekspertiz Noktası
0
Cihaz Üretimi ve Oto Ekspertiz Merkezi
0 M+
5 Milyondan Daha Fazla Arabaya Test
0 M
En Az 8 Milyon Mutlu Müşteri

Dynobil

Haberler & Duyurular

Oto ekspertiz ücretini kim öder?

Oto ekspertiz, ikinci el otomobil alım satımının yoğun olduğu ülkemizde, birçok alıcının yaptırdığı bir işlem. Oto ekspertiz yapılmadan alınan araçlar beraberinde soru işaretleri getirebilir, gelecekte...

Dyno Testi Nedir?

Oto ekspertizde dyno testi nedir? Otomobil alımında, aracı tüm yönleri ile görmenizi sağlayan oto ekspertiz süreci, tüm bilinçli vatandaşların yaptırdığı bir işlem. Oto ekspertiz hizmeti...
Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!