fbpx
image-text

Telefon Numarası

0535 817 61 87

Adres

Kadirli Sanayi Sitesi 1593. Sk. No: 8 (Stadyum Civarı) Kadirli / Osmaniye

Konum

Hemen konuma ulaşmak için buraya tıklayınız.

E-Posta

info@dynobil.com

01.

Hemen Randevu Alın

Bizi arayarak veya online randevu formunu doldurarak hemen randevu alabilirsiniz.

02.

Bizi Arayın

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Osmaniye Kadirli Oto Ekspertiz

İkinci el araç alım satım piyasasında fiyatlandırmalarda büyük sıkıntılar yaşanmaktadır bu gibi durumlarda satıcının ve alıcının mağdur kalmaması için profesyonel bir oto ekspertiz hizmetinden yararlanılmalıdır. Osmaniye Kadirli Oto Ekspertiz bayi olarak Dynobil bünyesinde Osmaniye Kadirli’ye profesyonel olarak oto ekspertiz hizmeti sunarak müşterilerimizi mağdur bırakmıyoruz. Dynobil bünyesinde hizmet veren bayimiz daima; müşteri memnuniyeti ve kaliteye öncelik tanır. 39 yılı aşkın hizmet tecrübesi ile Dynobil, 70 ilde 135’i aşkın bayileriyle 4.5 milyon müşteriye hizmet sunmuş, 8.2 milyon ikinci el aracın testlerini sorunsuz şekilde yapmış gerçek değerlerini sunmuştur.

Son Teknolojiye Sahip Yerli Test Cihazları

Dynobil ikinci el araçlarınızın gerçek değerini saptarken detaylı testeler yapmaktadır. İkinci el aracınızın gerçek değerini saptarken alanında uzman ekibimiz, son teknolojiye sahip yerli test cihazlarımız;

  • 4 çeker ve çift çeker araçlar için test cihazı
  • Fren test cihazı
  • Süspansiyon test cihazı
  • Yanal kayma test cihazı

İle birlikte ikinci el aracınızın, iç ve dış parçaları ayırt etmeksizin tüm teknik aksamlarını başarılı şekilde test ediyoruz. Testler sonucu elde ettiğimiz detaylı raporlar ve veriler dahilinde ikinci el aracınızın gerçek değerini somut bir delil olarak ortaya koyuyor. Profesyonel oto ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için randevu alabilirsiniz, sıra bekleme derdi yok! Online olarak ya da telefon numaralarımız ile bize ulaşarak Osmaniye Kadirli Oto Ekspertiz bayiden randevu alabilirsiniz.

Dynobil Osmaniye Kadirli

CEMALPAŞA MAH. 1602. SOK NO:21 KADİRLİ OSMANİYE

0533 639 21 03

 

Osmaniye Kadirli Oto Ekspertiz

Günümüz ikinci el araç piyasası epey rağbet görmekte, satıcının ikinci el aracını gerçek değerinin altında bir fiyatta satmasını önlemek için, alıcının alacağı ikinci el aracın gerçek değeri üzerinde bir fiyat ödemesine karşın profesyonel bir oto ekspertiz hizmeti almalısınız. Osmaniye Kadirli Oto Ekspertiz bayi olarak Dynobil bünyesinde Osmaniye Kadirli’ye profesyonel oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman ekibimiz ile birlikte son teknolojiye sahip yerli test cihazlarımızla aracınızın;

  • Motor gücünü
  • Motor torkunu
  • Tekerlek gücünü
  • Tekerlek torkunu
  • Takometre ölçümü
  • Aktarma organlarındaki kayıp gücü

Sorunsuz şekilde ikinci el aracınızı test ettikten sonra raporlar eşliğinde veriler dahilinde size aracınızın gerçek değerini somut olarak sunuyoruz.

Niçin Dynobil’i Tercih Etmeliyim?

Ülkemiz ikinci el piyasası için büyük bir önem taşıyan oto ekspertiz piyasasında 39 yılı aşkın hizmet tecrübemizle, 70 ilde ve 135’i aşkın bayisi ile Türkiye’ye hatta dünyaya da hizmet etmekte olan global firmamız profesyonel oto ekspertiz hizmeti vermekte. Bugüne kadar 4.5 milyon müşteriye ulaşmış 8.2 milyonu aşkın ikinci el aracı sorunsuz şekilde test etmiştir. Ayrıca Dynobil; Fiat, Hyundai ve Ford gibi dünyaca ünlü dev firmalara çözüm ortaklığı yapmakta. Aracınızın gerçek değerini size raporlarla sunmakta ve aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmaktayız. Profesyonel oto ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için, online olarak ya da telefon numaralarımız ile bize ulaşarak Osmaniye Kadirli Oto Ekspertiz bayimizden randevu alabilirsiniz.

Dynobil Osmaniye Kadirli

CEMALPAŞA MAH. 1593 SK. NO:8 İÇ KAPI NO:1 KADİRLİ/OSMANİYE

0535 817 61 87

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!