fbpx
image-text

Dynobil Oto Ekspertiz Firması olarak Türkiye’ye kazandırdığımız başlıca hizmetlerden birisi de mobil ekspertiz seçeneğidir. Mobil ekspertiz sektörüne yeni bir soluk kazandırmış ve gördüğü ilgiyle birlikte hızlıca yayılmaya devam etmektedir. Özellikle zaman konusunda oldukça yardımcı olan bu sistem sayesinde, hem maddi anlamda daha az kaybınız olacak hem de zaman açısından çok büyük bir avantaj sağlamış olacaksınız.

Mobil Ekspertiz Nedir?

Mobil ekspertiz, standart ekspertizlerle aynı işleve sahiptir. Amaç ve çalışma şekli aynı olarak düşünülse de, birbirinden tamamen farklı iki alan olarak da değerlendirilebilir. Standart ekspertizde araç ekspertiz noktalarına gidiyorken, mobil ekspertizde tam tersi olarak ekspertiz hizmeti araca gider.

Bu şekilde yapılan ekspertiz işlemleri sonucunda aracı inceletmek isteyen kişinin aracın yanında bulunmasına gerek kalmamaktadır. Burada, özellikle farklı şehirlere araç bakmaya giden kişiler için oldukça cazip bir hizmet sağlanmış olacaktır. Farklı şehre araç bakmaya giden kişi, nasıl bir araçla karşılaşacağını bilemediği için gittiği yerde araçtan memnun kalmayarak geri dönebilmektedir. Bu gibi durumlarda kişinin büyük bir zaman kaybı yaşamasının yanında, yol masrafı, yemek ve otel gibi farklı giderleri de üstlenmek zorunda olduğu için büyük bir maddi kayıpla da karşılaşmaktadır.

Bu gibi durumların önüne geçmek için mobil ekspertiz hizmetinden yararlanmak oldukça yerinde bir karar olacaktır. Farklı şehirlere gitmek yerine beğenilen aracın bulunduğu yerde ekspertiz yapılmasına olanak sağlar. Bununla birlikte almak istediğiniz aracın bulunduğunuz bölgede olması gibi durumlarda da yine mobil ekspertiz sistemini kullanabilirsiniz. Özellikle yoğun çalışma temposu içerisinde olan kişilerin iş yerinden izin alamadığı durumlarda ya da zaman ayırarak gidemediği durumlarda mobil ekspertiz sistemi oldukça faydalı bir yöntem olarak kullanılmaktadır.

Mobil ekspertiz sisteminde de yine araç tam olarak değerlendirilecek ve yapılan incelemenin sonrasında genel bir rapor tutularak alıcı tarafa iletilecektir. Bu ekspertiz raporu doğrultusunda aracın alınıp alınmayacağı konusu ise alıcı için netlik kazanacaktır. Mobil ekspertiz sisteminde aracın nerede olduğunun bir önemi olmadığı için istenilen zamanda gidilerek gerekli incelemeler yapılacaktır. Bu sistemde de yine son teknolojiye sahip cihazların kullanılması söz konusu olduğundan, hiçbir hataya yer vermeden profesyonel ekiplerimizce incelenerek sizlere güvenilir bir hizmet verilecektir.

Sorularınız mı Var?

Hemen bizimle iletişime geçerek tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.
Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!