fbpx
image-text

Telefon Numarası

0554 226 3957

Adres

Evren Sanayi Sitesi 1. Cadde 4. Sokak No: 19 Batıkent Eyyübiye Merkez/Şanlıurfa

E-Posta

info@dynobil.com

01.

Hemen Randevu Alın

Bizi arayarak veya online randevu formunu doldurarak hemen randevu alabilirsiniz.

02.

Bizi Arayın

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

Şanlıurfa Merkez Oto Ekspertiz

İkinci el araç satışlarında aracın gerçek değerini öğrenebilmek için profesyonel bir oto ekspertiz hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Şanlıurfa Merkez Oto Ekspertiz bayi olarak Şanlıurfa’ya profesyonel olarak oto ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Dynobil bünyesinde hizmet veren bayimiz daima; müşteri memnuniyeti ve kaliteye öncelik tanır. 39 yılı aşkın tecrübesi ile Dynobil, 70 ilde 135’i aşkın bayileriyle 4.5 milyon müşteriye hizmet sunmuş, 8.2 milyon ikinci el aracın testlerini sorunsuz şekilde yapmış gerçek değerlerini sunmuştur. Ayrıca Dynobil hem Türkiye’ye hem dünyaya hizmet etmektedir. Dünyaca ünlü; Ford, Fiat ve Hyundai gibi dev firmaların çözüm ortaklığını yapmaktadır.

Aracınızın Gerçek Değerini Sunuyoruz

Araç alım satımlarında bir oto ekspertiz hizmetinden yararlanmanız hem satış öncesi hem satış sonrasını olumlu etkilemektedir, aracın durumunu ve gerçek değerini öğrenirsiniz ayrıyeten satış sonrası ikinci el aracın bilmediğiniz bir teknik arızası çıkmaz. İkinci el aracınızın gerçek değerini saptarken alanında uzman ekibimiz, son teknolojiye sahip yerli test cihazlarımız;

  • 4 çeker ve çift çeker araçlar için test cihazı
  • Fren test cihazı
  • Süspansiyon test cihazı
  • Yanal kayma test cihazı

İle birlikte ikinci el aracınızın, iç ve dış parçaları dahil olmak üzere tüm teknik aksamlarını sorunsuz şekilde cihazlarımız ile birlikte test ediyoruz. Testler sonucu elde ettiğimiz detaylı raporlar ikinci el aracınızın gerçek değerini somut bir şekilde olarak ortaya koyuyor. Biz de size detaylı raporlar eşliğinde ikinci el aracınızın gerçek değerini siz müşterilerimize veriler dahilinde sunuyoruz. Profesyonel oto ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için randevu alabilirsiniz, sıra bekleme derdi yok! Online olarak ya da telefon numaralarımız ile sizlerde bizlere ulaşarak Şanlıurfa Merkez Oto Ekspertiz bayiden randevu alabilirsiniz.

Dynobil Şanlıurfa Merkez

EVREN SANAYİ SİTESİ 1. CADDE 4 SOKAK NO:19 BATIKEN EYYÜBİYE ŞANLIURFA/MERKEZ

0554 226 39 57

 

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!