fbpx
image-text
Dynobil kendi ürettiği oto ekspertiz cihazları ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin en gelişmiş güvenilir oto ekspertiz firmasıdır.
Bütün bayiilerimizde dyno test cihazı mevcuttur. Aracınızın cer kuvveti itme gücü gerçek Hp (Kw) bilgilerini bayilerimizden öğrenebilirsiniz.
Almak istediğiniz aracın mevcut fren süspansiyon motor durumunu öğrenmek için bir oto ekspertiz merkezine gitmeniz gerekmektedir. Dynobil ayrıca almak istediğiniz aracın mevcbut boya kontrol analizini yapar ve aracı en gelişmiş arıza tespit cihazlarına bağlayıp gizli arıza kodlarını size sunar.
Aracınızın motor gücünü (Kw) yada (Hp), motor torkunu (Nm) ölçülebilen, motorunuzda ki düzensizlikleri tespit eden ve yorumlayan ekspertiz aşamasıdır.
“Eksper” kelimesinin Türkçe karşılığı “uzman” kelimesidir ve buradan yola çıkarak da, ekspertizin, alanında uzman kişi tarafından yapılan inceleme olduğunu söyleyebiliriz. Bizim firmamız ise, oto ekspertiz alanında hizmet vermektedir ve bu konuda çalışmalar yapan uzmanlarımız, alanında kendini kanıtlamış kişilerden oluşur. Ekspertiz raporlarında, aracın arızaları başta olmak üzere, tüm detayları yer alır.
Oto ekspertiz paketlerimize göre test süreleri değişmektedir. Yaklaşık olarak oto ekspertiz için 40 dakikanızı ayırabilirsiniz.
Manuel, otomatik, 2 çeker veya 4 çeker tüm araçlarınıza uygun ekspertiz paketleri mevcuttur.
Eğer ikinci el bir arabayı almayı düşünüyor ve oto ekspertize götürmek istiyorsanız kurumsal oto ekspertiz merkezlerini tercih etmenizi öneriyoruz.
Oto ekspertiz ücretleri hizmet almak istediğiniz il / ilçe / paket seçimine göre değişir. İletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçip, size en uygun paketi belirleyip, belirlediğiniz paketin ücretini öğrenebilirsiniz.
Dynobil; almak istediğiniz aracın motor testi, süspansiyon testi, fren testi, kaporta boya analizi, yanal kayma testi, donanım kontrolü, elektrik kontrolü, OBD beyin kontrolü ve daha fazlasını güvenilir ekspertiz noktalarında yapar.

Sorularınız mı Var?

Hemen bizimle iletişime geçerek tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.
Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!