fbpx
image-text

Telefon Numarası

0541 403 73 73

Adres

Sur Mah. Nusaybin Cad. Ferfoğlu Petrol İçi No: 158/2 Cizre/Şırnak

Konum

Hemen konuma ulaşmak için buraya tıklayınız.

E-Posta

info@dynobil.com

01.

Hemen Randevu Alın

Bizi arayarak veya online randevu formunu doldurarak hemen randevu alabilirsiniz.

02.

Bizi Arayın

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

Şırnak Cizre Oto Ekspertiz

Günümüzde ikinci el araç alım satımları epey ilgi görmekte. Aracınızın değeri ile ilgili birçok soru aklınızı karıştıracaktır bu sebeple profesyonel bir oto ekspertiz desteği almanız gerekecektir. 2016 yılından bu yana  Şırnak Cizre Oto Ekspertiz bayi olarak, Şırnak’a profesyonel oto ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Aracınızın teknik aksamlarını, alanında uzmanlaşmış ekibimizle birlikte inceliyor raporlarla birlikte size sunuyoruz.

Vizyonumuz; Kalite

Aracınızın gerçek değerini bilmek mi istiyorsunuz? Ya da ikinci el bir araç alacaksınız hem aracın durumunu hem gerçek değerini arıyorsanız profesyonel bir oto eksertiz hizmeti almalısınız. Profesyonel bir oto ekspertiz firması olan Dynobil, daima kalite çerçevesi içinde oto ekspertiz hizmeti vermektedir. Alanında uzman ekibimiz ile birlikte son teknolojiye sahip yerli test cihazlarımızı kullanarak aracınızın;

  • 4 çeker ve çift çeker araçlar için test cihazı
  • Fren test cihazı
  • Süspansiyon test cihazı
  • Yanal kayma test cihazı

Gibi son teknolojiye sahip Şırnak Cizre Oto Ekspertiz cihazlarımızla sorunsuz şekilde test ediyor, raporlar hazırlıyor size detaylı veri bilgisi içeren raporlar eşliğinde aracınızın gerçek değerini sunuyoruz. Daima büyümekte olan firmamız Dynobil, Türkiye’de 70 ile 135 bayiye hizmet vermekte, aynı zamanda dünyaya da hizmet sunan global bir firmadır. Dynobil, dünyaca ünlü; Hyundai, Ford ve Fiat gibi dev firmalara çözüm ortaklığını yapmakta.

 Dynobil Şırnak Cizre

SUR MAH. NUSAYBİN CAD. FEROOĞLU PETROL İÇİ NO:158/2 CİZRE/ŞIRNAK

0541 403 73 73

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!